Бившата любима на тенис звездата ни Григор Димитров - певицата Никол Шерцингер наруши карантината заради върлуващия в цял свят коронавирус, избяга от Лондон и се завърна в САЩ с новото си гадже Том Евънс, пише Блиц.
Двойката напусна британската столица и отлетя с частен самолет, въпреки забраните за "несъществени" пътувания от и до Острова, и заплахите с глоби и арест за нарушителите на ограничението да излизат от домовете си.
Шерцингер и Евънс все пак не пропуснаха мерките за сигурност и сложиха маски за защита от опасния вирус, от който ще трябва да се пазят и в САЩ, което към момента е мястото с най-много заразени от COVID-19 в света.








Климатичните промени разширяват зоните на смъртоносна морска бактерия, откривана и в България
Демерджиев: 25 души са задържани във Варна, Невзоров даде показания и за ДАНС
Стефан Митров с нова балада "Всяка вечер ти пиша писмо"
Момиче на 12 години е блъснато от каруца в Старозагорско, в болница е
Обявиха посмъртно Любен Димов-син за почетен гражданин на София
Дудова проговори за самоубийството на Жанет Немет: Излива се много помия, не сме се карали!
“Прогресивна България” предлага Пламен Тодоров за шеф на КПК
Haval показа новия си флагман
Имате черна кола? Ще страдате през следващите дни
Тези коли имат най-големите шансове за огромен пробег
Малко промени, но на място - тестваме обновения Opel Astra
Конър Макгрегър: Загубих себе си, но вече съм различен човек
Симеон Щерев призова да спрат спекулациите около смъртта на Жанет Немет
Шон Стрикланд планира първа защита на титлата през декември
Как да се грижим за кожата през лятото в 3 стъпки
На сънищата ли се дължи умората след събуждане?
Ентезит – кога болката в петата не е само от натоварване?
Нова терапия дава надежда за възстановяване след тежки гръбначни травми
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар